Loading

 

 

Kolegji”Pjetër Budi” ju uron festat e fundvitit dhe ju dëshiron çdo të mirë në vitin 2019!

Na ndiqni ose bëni share postimet tona

Follow Us

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

pjeterbudi@gmail.com
https://www.facebook.com/KolegjiPjeterBudi/?_rdc=1&_rdr
https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/
GOOGLE
https://pjeterbudi-edu.com/kolegjipjeter-budi-ju-uron-festat-e-fundvitit-dhe-ju-deshiron-cdo-te-mire-ne-vitin-2019">