Loading

Urime festën e Fitër Bajramit! Paqe, shëndet dhe lumturi për ju dhe familjen tuaj. Le të jemi së bashku në këto ditë feste, që gjithmonë kremtohen me solidaritet dhe humanizëm të madh, me unitet dhe mirëkuptim mes njerëzve.

GËZUAR !

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/