Loading
Organizata Studentore “Studenti për Studentin” e Institutit “Pjetër Budi” botoi nr. 2 të revistës elektronike “Studenti”.
Në këtë numër janë botuar disa nga punimet seminarike të studentëve në drejtimet Doganë dhe Shpedicion dhe Turizëm dhe Hoteleri, të përzgjedhura nga profesorët si më të mirat.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/