Loading

Studentë dhe një pjesë e stafit të Kolegjit “Pjetër Budi” kanë qenë pjesë e një ekskursioni në Dubrovnik të Kroacisë. Gjatë qëndrimit atje ata kanë vizituar Qytetin e Vjetër dhe, po ashtu, ishujt përreth, ndërkaq janë njohur edhe me mundësitë që ofron ky qytet bregdetar, ndër më të pëlqyerit nga turistët. Po ashtu, studentët kanë vizituar edhe qytetin e Cavtatit, kurse në Malin e Zi kanë qëndruar në Kotor dhe Budvë.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/