Loading

Bazuar në propozimet e arritura nga studentët, është zgjedhur të mërkurën Kryesia e Organizatës Studentore të Kolegjit “Pjetër Budi”. Kryesia e re përbëhet nga tetë anëtarë: Rita Spahiu, Ermal Miftari, Emirë Llapashtica, Elmedina Ramadani, Erblin Ibërhysaj, Ornela Blakaj, Frashër Kastrati dhe Valon Neziri. Ndërkaq, Kryesia ka zgjedhur për kryetare të Organizatës Studentore Emirë Llapashticën, kurse për nënkryetarë Elmedina Ramadanin e Valon Nezirin.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/