Loading
Urime 4 Korriku, Dita e Pavarësisë së SHBA -ve, vendit mik të Kosovës, vend ky që ndodhej përkrah secilit prej nesh atëherë kur kishim më së shumti nevojë.
Studentët dhe Stafi i Kolegjit ‘Pjetër Budi’
Prishtinë.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/