Loading

Me rastin e 7 Marsit – Ditës së Mësuesit, Kolegji “Pjetër Budi” uron të gjithë mësuesit, arsimtarët, profesorët e pedagogët. Respekt për kontributin dhe sakrificën e gjithësecilit në shkollimin dhe edukimin e brezave të tërë.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/