Loading

Orari i trajnimeve java e parë dhe e dytë

 

Në linqet e mëposhtme mund të gjeni orarin e trajnimeve për javën e parë dhe të dytë për BRUCOSHËT

Java 1

Java 2

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/