Loading

Duke u mbeshtetur në vendimin e Qeverisë së Republikës së Kosovës, me qëllim të parandalimit të pandemisë COVID-19, procesi mësimor në Kolegjin “Pjeter Budi” po vazhdon online përmes platformave elektronike si Zoom dhe Google Meet. 

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/