Loading

Pas tre vitesh studimi në Kolegjin “Pjetër Budi”, nesër diplomon gjenerata e re e studentëve. Ceremonia solemne e diplomimit mbahet në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë dhe fillon në orën 17:00. Por, paraprakisht, absolventët do ta realizojnë defilimin tradicional nëpër Sheshin “Nëna Terezë”. “Pjetër Budi” është krenar me të gjithë!

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/