Loading

Sot me datën 20.10.2020 është nënshkruar marrëveshja e bashkëpunimit në mes Rektorit të Kolegjit “Pjetër Budi” z.Artan Haziri  dhe Kompanisë AAFIT Sh.p.k për trajnimin e studentëve në fushën e kontabilitetit dhe tatimeve.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/