Loading

Çdo kontribut që marrim nga ju  shkon drejtpërdrejt në ardhmërinë tonë. Kjo mbështetje na lejon të vazhdojmë të punojmë ashtu siç duhet, ta ruajmë dhe ta mbrojmë atë kontribut  për çdo vit.
Sot shënojmë një ditë të veçantë të historisë së Kosovës të krijuar me sakrificën e popullit dhe me shpirtin e madh e human të botës së përparuar, që parandaloi një epokë të rëndë të gjenocidit e të përhumbjes dhe që riktheu forcën e shpresës.

Faleminderit!

Na ndiqni ose bëni share postimet tona

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://www.facebook.com/KolegjiPjeterBudi/?_rdc=1&_rdr
https://www.facebook.com/KolegjiPjeterBudi/?_rdc=1&_rdr
https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/