Loading

LLUCIJA SHAHINI

Department : DOGANË DHE SHPEDICION BA

Faculty Details

Une jam Llucija Shahini studente e Pjeter Budi ne drejtimin Dogane dhe Shpedicion. Ardhmeria e nje personi fillon me studimet e tij, e per kete arsye eshte nje zgjidhje shume e rendsishme per secilin prej nesh. Unë fillimet e mia te karrieres kam vendosur ti filloj ne kete kolegj i cili ofron per studentet standardet nderkombetare, cilsine e larte akademike, kushte dhe ambient te pershtatshem per studimet dhe nje staf profesional.

Na ndiqni ose bëni share postimet tona

Follow Us

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

pjeterbudi@gmail.com
https://www.facebook.com/KolegjiPjeterBudi/?_rdc=1&_rdr
https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/
GOOGLE
https://pjeterbudi-edu.com/faculty/llucija-shahini">