Loading

ANDUENË GASHI

Department : Administratë publike BA

Faculty Details

Gjate ketyre tri viteve te studimeve ne Kolegjin “Pjeter Budi”kam arritur te njohe dhe te krijoje miqesi me njerez te mrekullueshem qe me kane bere te  kaloje tri vite te paharrueshme.

Nese do te doja te ia rekomandoja ndokujt Kolegjin”Pjeter Budi” nuk e di nese fjalet do te ishin te mjaftushme ,pasi qe per te ndjere entuziazmin si dhe atmosferen e punes dhe mesimit,duhet te beheni pjese e Kolegjit.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/