Loading

AGNESA SELMANI

Department : Doganë dhe shpedicion BA

Faculty Details

Përshendetje nga unë Agnesa Selmani studente e rregulltë në Kolegjin Pjetër Budi , drejtimi Doganë & Shpedicion . Dua të shpërndaj me ju sukesin tim të rradhës si studente e dalluar në Kolegjin Pjetër Budi , i gjithë ky rezultat i imi vjen nga stafi i përkryer i kolegjit dhe puna që ata bëjn . Jam ndarë e kënaqur dhe nuk jam zhgënjyer me zgjedhjen që kam bërë sepse këtu kam mundësin të përforcoj në mënyrën më të mirë profesionin tim.

Na ndiqni ose bëni share postimet tona

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/