Loading

ADIS RAKIPI

Department : Doganë dhe shpedicion BA

Faculty Details

Expertise Doganë dhe shpedicion

Unë quhem Adis Rakipi, jam student i vitit të parë në programin “Doganë dhe Shpedicion“. Programi „Doganë dhe Shpedicion“në Kolegjin „Pjetër Budi“ është program shumë interesant dhe i kuptueshëm për mua, në të unë mësojë çdo ditë gjëra të reja dhe kjo më bën që të kem një shpresë të mirë për të ardhmentime me plotë punë dhe angazhime. Kështu që unë çdo ditë e më shumë e dua dijen dhe dua më shumë të mësoj.

Share this:

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/