Loading

Menaxhment

Department : Menaxhimi i Përgjithshëm, Menaxhimi i Sigurimeve, Menaxhimi i Turizmit dhe Hotelerisë

Overview

Intake Capacity 50

Follow Us

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

pjeterbudi@gmail.com
https://www.facebook.com/KolegjiPjeterBudi/?_rdc=1&_rdr
https://twitter.com/pjeter_budi
https://www.instagram.com/kolegjipjeterbudi/
GOOGLE
https://pjeterbudi-edu.com/course/menaxhment">